تبلیغات
. . . . . . .
رزیدنت اویل - راهنمای قدم به قدم PART 2 - RE4 تا انتشار رزیدنت اویل 7 رزیدنت اویل - راهنمای قدم به قدم PART 2 - RE4
رزیدنت اویل
بهترین تصاویر و مطالب از رزیدنت اویل که جایی ندیده اید
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سلام خدمت تمام طرفداران بازی پرطرفدار رزیدنت اویل

این وبلاگ کلا در مورد رزیدنت اویل

فرقی نمی کنه طرفدار کدوم شخصیتی

ما همشونو دوست داریم

در ضمن نویسنده هم می خوایم ممنون می شم کمکم کنین

مدیر وبلاگ : نعمان
نویسندگان
نظرسنجی
به رزیدنت اویل هفت امیدوارید؟برین ادامه مطلب...

در ضمن راهنما به خاطر طولانی بودن در دو پست اومده

این PART 2 هست
Chapter 4 - 1
حالا فکر کردید کجا می ریم؟ جلو؟ نخیر برمی گردیم عقب! تمام راه رو همراه اشلی برمی گردیم تا برسیم به اون قفس وسط اتاق و حالا می ریم به راهروی سمت چپمون و می رسیم به همون در قفلی که قبلا گفتم بازش نکنید و حالا بازش می کنیم و می ریم بطرف فواره هه و همون اتاقی که درش قفل بود و اشلی رو می فرستیم اونطرف تا درو باز کنه و از غنایمی که نصیبمون می شه لذتی می بریم! حالا می تونیم برگردیم سر جای اولمون در شروع این مرحله و راه رو ادامه بدیم. خب اینجا در مقابلمون یه راه هست که باید تنهایی بریم و اشلی همینجا منتظر می مونه. از اینجا که رد شدید کمی جلو برید و بعد با Rifle کسی رو که پشت اژدها هستش رو بزنید تا هم اژدها از بین بره و هم یه صندوق طلا نصیبتون بشه. دومین و سومین اژدها رو هم یه همین ترتیب بزنید و از آخرین صندوق سومین تکه لوح رو بردارید و راه رو برگردید و بعد همراه اشلی سوار کابین بشید و در سمت دیگه پیاده بشید.خب حالا در رو باز کنید و حالا شما در محلی هستید که اولین بار با سالازار روبرو شدید. تکه های لوح رو بگذارید تا دیوار بره پایین. برید جلو و از در بگذرید و سوار کابین بعدی بشید و از این در هم بگذرید و حالا در سمت راستتون یه در هست که می تونید با فروشنده ملاقات کنید و کمی هم تمرین تیراندازی کنید و در سمت چپتون یه در دیگه که داخلش دو تا مجسمه است. مجسمه ها رو روی سکو ها قرار بدید و خودتون و اشلی هم روی دو سکوی باقیمانده بایستید تا در باز بشه. حالا وارد بشید و دمو رو ببینید و بعد به چهار چراغ قرمز روی سقف تیر اندازی کنید تا سقف بایسته و بعد از در کناری خارج بشید. در انتهای راهرو باز این اشلی کار دستتون می ده. با Rifle دو نفر سرنشین رو نابود کنید تا در باز بشه و اشلی نجات پیدا کنه بعد آیتم ها رو جمع کنید و از اتاق بیاید بیرون و برگردید به سر جای اولتون . حالا مستقیم برید به در بعدی و نزدیک به مجسمه شیر به اشلی بگید که همونجا منتظر شما بایسته و خودتون از راهروی زرهپوش ها بگذرید و در اینجا به یه اتاق دایره ای شکل می رسید. آیتم ها رو جمع کنید و به محض برداشتن جام وسط اتاق در بسته می شه و 3 تا زره پوش ظاهر می شن که مبارزه باهاشون سخته اما ما اینجا به سادگی کارشون رو تموم می کنیم! شما باید انقدر سرجاتون بایستید که هر سه نفر اسلحه هاشون رو برای زدن شما بالا ببرن و بعد به سرعت به سمت دیگه فرار کنید و از این فرصت کوتاه برای شلیک به کلاه خودهاشون استفاده کنید. بعد از چند شلیک کلاهخود می ره کنار و سر خطرناکشون ظاهر می شه که با پرتاب یه نارنجک آبی به سرعت از بین می رن. بعد از این سه تا سه تای دیگه هم می یان که به همین سادگی می تونید نابودشون کنید و بعد برگردید پیش اشلی و باز برگردید به جای اولتون و اینبار از راهروی مقابل برید. می بینید که در انتهای راهرو چند نفر منتظر ایستادن. بهتره به اشلی بگید بایسته و خودتون برید جلو و تابودشون کنید و بعد با جاسازی جام ها همراه اشلی از در خارج بشید. اینجا هم آیتم ها رو جمع کنید. نزدیک در یه پنجره هست که می تونید ازش رد بشید و در طرف دیگه از نردبان بالا برید و راه رو مستقیم برید و جنس عتیقه رو از صندوق بردارید و بعد از پنجره اونقدر به جسم آویزان وسط اتاق شلیک کنید تا بیفته پایین. بعد از پنجره بپرید پایین و اشلی رو هم بگیرید و برید جلو تا دمو رو ببینید.
حالا اشلی دوباره دزدیده شده و شما در محاصره حشزات هستید. به سرعت برگردید و از در خارج بشید تا برسید به همون پنجره که اول ازش به سمت دیگه رفتید. حالا دوباره از پنجره رد بشید و همینجا صبر کنید چون حشرات نمی تونن بیان اینطرف و شما با خیال راحت می تونید تمامشون رو بکشید! حالا برگردید و برید به سمت اهرم و بعد به سمت زنجیرهای در نشونه بگیرید و بعد از در خارج بشید. فروشنده اینجا هستش. حالا آیتم ها رو بردارید و برید جلو تا از قلعه خارج بشید اینجا دمویی می بینید و بعد برید به سمت برج و از پله های سمت چپ بالا برید و بعد از کشتن چند نفر مقابلتون برید به سمت در و وارد برج بشید. حالا از نردبان برید بالا و به سمت اهرم برید و تکونش بدید تا جای سه تکه چوبی که مانع چرخش دنده ها می شن به شما نشون داده بشه. سه تکه چوب رو نابود کنید و دوباره اهرم رو تکان بدید تا برج بچرخه. خب حالا از نردبان برید پایین و از دو نردبان بعدی هم همینطور تا برسید به طبقه هم کف و چند نفری رو که طرفتون می یان بکشید و مواظب کسی که از بالا دینامیت پرت می کنه باشید و بعد از در خارج بشید. در اونطرف پل جند نفر دارن به سمتتون می یان. مواظب آر پی جی بدست باشید! بعد از نابود کردن اونها از در بگذرید و حالا همنجا بایستید! دو تا غول نابینا مقابلتون هستن! Rilf رو در بیارید و اول به دو نفر دیگه شلیک کنید نه به غول ها! حالا خیلی آروم جاتون رو عوض کنید و به گوشه اتاق برید. Mine Thrower رو در بیارید و پشت غول ها رو هدف بگیرید و شلیک کنید تا از بین برن. حالا دیگه کار راحت شد. بقیه رو بکشید و آیتم ها رو بردارید و از در بگذرید. از پله ها بالا برید و از این در هم خارج بشید تا دمو رو ببینید.
خب حالا شما زیر زمین هستید. آیتم ها و تاجی رو که روی زمین هست بردارید و یه سری هم به فروشنده بزنید و بعد از نردبان بالا برید و از پل رد بشید و در کانال به سمت جلو برید. یه دموی کوتاه می بینید و بعد از در رد بشید تا دموی بعدی رو ببینید. خب حالا مواضب حمله های هیولا باشید و مستقیم برید جلو تا برسید به آخرین اتاق و در اینجا برید به سمت اهرم و فشارش بدید و حالا برگردید به سمت در و دکمه اش رو فشار بدید تا هیولا ظاهر بشه! اینجا هم بهترین اسلحه Mine Thrower هستش هرجند خیلی ها یه آر پی جی می خرن و کارو همون اول تموم می کنن اما لذت مبارزه از بین می ره! شما یه تیر بهش شلیک کنید یا یه نارنجک آبی به سمتش پرت کنید و انقدر دور اتاق بچرخید و جاخالی بدید که در باز بشه. حالا برید به سمت اولین کپسول نیتروژن و به محض نزدیک شدن هیولا اونو بزنید زمین. حالا حرکات هیولا کند شده و شما می تونید با Mine Thrower بهش چند شلیک بکنید و به سمت کپسول بعدی فرار کنید و این کارو 4 بار تکرار کنید تا هیولا نابود بشه و شما هم یکی از جواهرات تاج رو بدست بیارید. خب سوار آسانسور بشید و این مرحله هم تموم شد!

Chapter 4 - 2
اینجا فروشنده رو ملاقات می کنید و در اتاق تمرین دور C رو هم می تونید بازی کنید. حالا از در بگذرید و دو نفر مقابلتون رو بکشید و برید جلوتر و بذارید بقیه شما رو ببینن و از نردبان بیان بالا تا شما براحتی همه شون رو بکشید. بعد بپرید پایین و برید جلو به شمت سوییچی که کنار تخته سنگ هست و فشارش بدید تا یه واگن جلو بیاد که در نیمه پایین آمدن متوقف می شه. حالا برید به سمت چپ نزدیک فسیل های داخل واگن ها تا مرد اره بدست بیاد جلو. برید عقب و وارد فضای بسته پشت واگن بشید و با Shotgun شلیک کنید تا بمیره بعد به مسیر ادامه بدید و در بالا اهرم رو فشار بدید و بعد برگردید و سوییچ رو دوباره فشار بدید و دینامیت رو از داخل واگن بردارید و برید به سمت تخته سنگ و دینامیت رو نصب کنید و عقب برید تا سنگ منفجر بشه و بعد از در بگذرید.
اینجا باید با دو غول مبارزه کنید. به سمت در برید تا یه دمو ببینید و بعد برید به سمت نردبان و ازش بالا برید و صبر کنید تا غول ها نزدیک بشن و به محض اینکه غول نردبان رو تکان داد به سمت دیگه سر بخورید. شما می تونید با فشار دادن اهرم دریچه مواد مذاب رو باز کنید تا یکی از غول ها بمیره اما به نظر من اینکارو نکنید بهتره چون یه پول گنده رو از دست می دید! بهتر اینه که وقتی یکی از غول ها سرگرم تکان دادن نردبانه شما به اون یکی دیگه شلیک کنید تا خم بشه و بعد به سمتش بدوید و بپرید پشتش و با چاقو موجود پشتش رو بزنید که بعد از 4 بار غول می میره. آسونه!
خب بعد از کشتن غول ها برید به سمت در و ازش رد بشید. از تونل بگذرید و حالا باز به حشرات غول پیکر رسیدید. برید به سمت سکوی کنترل و بعد از چک کردنش یه شلیک بکنید تا حشرات به سمتتون سرازیر بشن و خودتون برگردید و در دهانه تونل منتظر بشید و از همینجا حساب همه شون رو برسید! حالا از طریق راه باریک سمت راست برید بالا و وارد تونل کناری بشید و صفحه کلید رو فشار بدید و حشرات رو نابود کنید و بعد برگردید و راه رو به بالا ادامه بدید و به تونل بعدی برید و این عمل رو تکرار کنید و بعد برگردید و از دری که ذوب شده رد بشید و برای کشتن حشرات در بیرون در توقف نکنید بلکه داخل بشید و از همون دهانه در با خیال راحت کلکشون رو بکنید!
خب اینجا چند سنگ گنده هستن که مدام بالا و پایین می رن و باید مواظب باشید گوشت کوبیده نشید! از اینجا هم بگذرید و برید روی سکوی انتهای اتاق و جواهر رو بردارید و بعد برید بالا.

Chapter 4 - 3
فروشنده دوباره اینجاست! برید جلو و نامه ایدا رو بردارید و مستقیم برید تا به یه فضای باز برسید. خب اینجا شما می تونید آهسته جلو برید و دو نفری رو که به شما نزدیک هستن بکشید و بعد از نردبان بالا برید و از روی سکو به جمعی که دور آتش ایستادن شلیک کنید تا بیان به سمت شما و بعد منتظر باشید تا کسانی رو که از نردبان بالا می یان بزنید یا اینکه اگه مهمات ندارید با جمع شدن دشمنا زیر پاتون از طرف دیگه بپرید پایین و برید به سمت راست و از پنجره داخل اتاقک بشید و اهرم رو بچرخونید تا دریچه باز بشه و بعد بپرید پایین و راه رو ادامه بدید تا به یه فضای باز در زیر زمین برسید. همینجا بایستید و Rifle رو در بیارید و مرد اره بدست رو که در اتاقک بالا سمت چپ از پشت پنجره دیده می شه نشونه بگیرید و بکشید! حالا چند نفر دیگه رو هم که در دیدتون هستن بکشید و بعد برید پایین و مواظب تله ها هم باشید و برگردید از پله ها برید پایین و در وسط اتاق در سنگی رو کنار بزنید و عصای عتیقه رو بردارید و حالا برید به سمت نردبان و داخل اتاق بشید و پولی رو که از کشتن مرد اره بدست نصیبتون شده بردارید و بعد کلید رو بردارید و بعد برید گوشه اتاق تا به پنجره مسلط باشید و تمام کسانی رو که می یان داخل بکشید. خب حالا از پله ها برید پایین اما آروم جلو برید تا زمانی که بتونید سر مرد اره بدست دوم رو ببینید حالا با Rilfe نشونه بگیرید و بکشیدش و آیتم های اتاق رو بردارید و از در خارج بشید و از پله ها بالا برید و در رو باز کنید و از راهرو بگذرید و در بعدی رو هم باز کنید و در این اتاق باز سقف می یاد به طرفتون که باید چهار چراغ قرمز رو بتر****د و بعد از داخل محفظه طلا ها رو بردارید و از در خارج بشید و از پله ها برید پایین و از در بعدی که رد شدید سوار واگن بشید و به سمت واگن وسطی برید و به اهرم شلیک کنید تا واگن راه بیفته.
حالا برگردید به همون واگن آخریه و مواظب باشید تا کسانی رو که داخل واگن می پرن از جمله مرد اره بدست رو نابود کنید. در یه قسمت یه نفر اهرم رو می کشه و واگن ها نی ایستن که هرچه سریعتر شما اونو بکشید واکن ها زودتر راه می افتن و دردسرتون کمتر می شه. اینجا مرحله ایه که بهترین اسلحه براش Shotgun هستش . خب در آخر راه بپرید و از سکو بالا برید و در وسط اتاق لوح رو بردارید و از در خارج بشید و از نردبان بالا برید. حالا شما نزدیک همون آتش بزرگ هستید. برید به سمت در و لوح رو بگذارید سر جاش و از در عبور کنید.

Chapter 4 - 4
از راهرو بگذرید و از پله ها پایین برید تا برسید به مجسمه سالازار. حالا مستقیم برید جلو تا دو قسمت پل ناپدید بشن حالا برگردید به سمت چپ و از پشت میله ها دشمن رو نشونه بگیرید و مواظب پشت سرتون که یه گرز بدست نزدیک می شه باشید. خب حالا برگردید به همون راهروی اولی و از نردبان برید بالا و برید به سمت راست و بپرید روی دست سالازار ( البته مجسمه اش!) و بعد بپرید روی سکوی وسطی یا از همون بالا به اهرم شلیک کنید تا جهت حرکت دست ها عوض بشه و بعد بپرید روی دست دیگه اش و بعد روی سکوی مقابل. حالا از نردبان بپرید پایین و اهرم رو فشار بدید تا میله ها بالا برن و اولین قسمت پل برگرده. بعد دوباره از پله ها برید بالا و برید به سمت پشت مجسمه و اهرم رو تکون بدید و بعد برید روی دست مجسمه و بپرید به سمت دیگه و مواظب اون کماندار لعنتی و دو نفر گرز بدست هم باشید. اهرم بعدی رو هم فشار بدید و بعد بیاییدایین و برید جلو تا مجسمه حرکت کنه. تند بدوید و قفل در رو با شلیک بشکنید و باز هم بدوید و بعد بپرید به سمت دیگه و خودتون رو بالا بکشید و از در بگذرید.
یه دمو می بینید و حالا به این مرحله قاراشمیش رسیدید که یه روزگاری به بدبختی ازش رد می شدم! از پله های سمت راست برید بالا و قبل از اینکه اولین بشکه به سرتون نازل بشه بپیچید سمت چپ و یه نفرو که داره به سمتتون می یاد بکشید و بعئ نفر بعدی رو و بعد از نردبان بالا برید و نفر سوم رو هم بکشید و حالا یه عده از پایین دارن می یان حسابتون رو برسن. شما اهرم رو چنر بار فشار بدید تا بشکه ها بریزن پایین و بعد خودتون برید پایین و غنایمی رو که نصیبتون شده جمع کنید! حالا برگردید بالا و اون کسی رو که مدام دینامیت پرت می کنه بکشید و بعد برید روی آسانسور و دو بشکه رو پرت کنید پایین و دکمه رو فشار بدید و یه گوشه بایستید و امیدوارم فشنگ Shotgun به اندازه کافی داشته باشید و نذارید تعدادشون زیاد بشه چون آسانسور می ایسته و هرچی بیشتر بایسته تعداد بیشتری رو باید بکشید. خب در طبق بالا بیایید بیرون و آیتم ها رو جمع کنید و به سمت آسانسور بعدی برید و سوارش بشید و حالا شما نزدیک فروشنده هستید و پشت این در باید با سالازار مبارزه کنید. پولتون رو لطفا برای آر پی جی هدر ندید! چیزی که از اون بیشتر کمک می کنه یه Mine Thrower هستش که تا آخرین مرحله ممکن Tune up شده باشه. حالا آر پی جی هم می خواید بخرید اما از من گفتن بود!
برید داخل و دمو رو ببینید و بعد در شروع مبارزه برید به سمت چپ و بعد از جمع کردن آیتم ها سریع بپرید پایین تا بازوی گنده سالازار روی شما فرود نیاد حالا از یه کنار شروع به شکستن بشکه ها و جمع کردن آیتم ها کنید و اگه سرعت عمل داشته باشید اون موجودات کوچک عنکبوت مانند بهتون نمی رسن. حالا برگردید و از نردبان برید بالا و در یه گوشه نزدیک به یکی از بازو ها بایستشد و با Shotgun جند تیر به بازو بزنید تا بره داخل و حالا چشم رو هدف بگیرید که بعد سالازار ظاهر می شه و شما با آر پی جی یا Mine Thrower هدفش می گیرید و تمام! آسون بود نه؟ خب برید پایین و از نردبان وسطی برید بالا و بعد از برداشتن پول از در خارج بشید و در اینجا هم آیتم ها رو جمع کنید و برید پایین و از کنار فروشنده بگذرید و دمو رو ببینید و پایان مرحله


Chapter 5 - 1
از راه سنگی برید پایین و مستقیم برید جلو تا به سکو های سنکی برسید و ازش برید بالا و آیتم ها رو جمع کنید و حالا برگردید و از راه سمت چپتون برید و اینجا اول چراغ گردان بزرگ رو بترکونبد و بعد بپرید سمت دیگه و نزدیک پنجره یه نفر هست که اونو بکشید و بعد از پلکان برید بالا و همینجا صبر کنید تا یه خپل چاق با مسلسل گنده اش از راه برسه و بپره بالا. شما باید با Rifle پشت سرهم سرش رو نشونه بگیرید تا فرصتت شلیک کردن پیدا نکنه که بیچاره می شید.Broken Butterfly هم برای کشتنش بد نیست. خب حالا همونجا صبر کنید تا بقیه هم بیان و کارشون رو تموم کنید و بعد بپرید پایین و برید به سمت پله ها و سوییچ روی سکوی سمت راستی رو بزنید و بعد برگردید و از نردبانی که به پشت بام در سمت راست می ره برید بالا و آینه رو تنظیم کنید و بعد برگردید روی پشت بام اول و اون آینه رو هم تنظیم کنید تا در باز بشه و بعد از در بگذرید و کمی جلوتر از نردبان برید بالا.
برید جلو و در سمت چپتون یه نفر هست بکشیدش و از سمت راست بپرید به طرف دیگه و از پنجره داخل بشید و سه نفر رو که به سمتتون می یان بکسید و بعد برید جلوتر و بشگه رو منفجر کنید تا یه راه مشخص بشه. برید از سکو بالا و از داخل صندوق مجسمه رو بردارید وبرگردید و بیایید بیرون و برید به سمت راست. اینجا یه نفر دینامیترت می کنه و دو نفر هم کماندار هستن اما بهترین راه اینه که بلافاصله بعد از پرت شدن دینامیت بدوید به راه سمت چپ و با shotgun دو نفر مقابلتون رو بزنید و از روی پل کوچیک بگذرید برید به آخر راه و آیتم ها رو بردارید و بعد برگردید و از روی پل بپرید پایین و برید به سمت دروازه بسته و در اون گوشه صبر کنید تا همه به شما نزدیک بشن و بعد گاری کنارتون رو منفجر کنید تا بره وسط و همه نفله بشن. حالا می تونید برید جلو و آیتم ها رو جمع کنید و بعد از در بگذرید . پشت سنگر کوتاهی که می بینید یه بسته فشنگ هست. برش دارید و جلوتر فروشنده رو ببینید و بعد برید جلوتر و اگه من دیگه حوصله کشتن ندارید یه نارنجک آبی پرت کنید و سریع رد بشید و از در بگذرید. خب اینجا در سمت چپ یه در بسته هست که باهاش کاری نداریم. برید جلو و از در بعدی بگذرید و یه نفر اینجاست که بکشیدش و برید جلوتر در این مرحله Shotgun دستتون باشه آروم برید جلو تا از داخل محفظه یه نفر که آتیش گرفته بیاد به سمت شما و باید سریع بهش شلیک کنید. حالا برید جلوتر و ار در بگذرید.اینجا یه آدم گنده چاق شکم گنده با گرز منتظر شماست. می تونید از همین فاصله با Rifle سرش رو بزنید و از همونجا به سمت پایین نشونه برید و دومی رو هم بزنید. حالا برید جلو و از مقابل در عبور کنید و به سمت پله ها برید و در پایین پله ها دو نفر دیگه رو هم بکشید و آیتم ها رو جمع کنید و برگردید داخل همون در بشید و برید جلو تا دمو رو ببینید. بعد از در بگذرید و کمی جلوتر برید به سمت راست تا فروشنده رو ملاقات کنید.حالا برگردید و راه رو ادامه بدید تا به یه در برسید که مدام بالا و پایین می ره و چند نفر از پشتش دینامیت پرت می کنن. تا وقتی نزدیک در بایستسد در باز نمی شه و باید پشت پنجره کمین کنید و سعی کنید دینامیت ها رو در دستشون منفجر کنید یا پاشون رو نشونه بگیرید تا نتونن دینامیت رو پرت کنن و خودشون خودشون رو منفجر کنن!!! حالا در می ره بالا و شما می تونید برید جلو. مواظب یه نفر که از سمت راست جلو می یاد باشید. حالا از در بگذرید و جلو برید تا به یه اتاق کوچیک برسید که می تونید اینجا سیو کنید. حالا برگردید و برید جلوتر و از در دودهنه سمت چپ رد بشید و برید جلو و از در بعدی هم رد بشید تا به آزمایشگاه برسید. حالا از پشت شیشه می تونید یه موجود عجیب رو ببینید. برید به سمت مقابل و یه پازل رو می بینید که باید فلش ها رو به سمت خروجی بپرخونید. بعد برید داخل و آیتم ها رو به اضافه یه کلید برداریدو بلافاصله برگردید و فقط فرار کنید!!! از در که خارج شدید سر دومین پیچ یکی دیگه هم منتظر شماست! بهتره یه نارنجک آبی داشته باشید چون اینا رو با روش معمولی نمی تونید بکشید. حالا که حواسش پرت شد برید جلو و از در دودهنه رد بشید و همینطور بعدی و برید به سمت راست که در یه سردخونه است و با کلید بازش کنید. خب حالا اول برید به سمت راست اولین اتاق و کلید رو در دستگاه بذارید و کلید جدید رو بگیرید و بعد برید به سمت فرمان و اونو بچرخونید و بعد برید به سمت اتاق بعدی و دوربین مخصوص Rifle رو بردارید و حالا به سرعت برید به سمت در اصلی و با جاسازی دوربین جدید روی Rifle به این موجود عجیب نشونه برید و هر چهار قلبش رو بزنید و بعد با یه اسلحه قوی یا یه نارنجک کارش رو تموم کنید. حالا آیتم ها و پول ها رو جمع کنید و از سردخانه خارج بشید و به دلیل ذیق وقت! اول برید به سراغ سمت راستیه و اونو نابود کنید و بعد اگه خواستید سمت چپیه رو هم نابود کنید وگرنه الفرار!!!
برید جلو و وارد اتاق کنترل بشید. با استفاده از چنگک می تونید سه نفر از چهار نفر رو پرت کنید پایین در سمت راست. به سایه دقت کنید تا درست برشون دارید. بعد از سومین بار حالا صبر کنید تا بقیه بیان بالا و شما اونا رو بزنید بعد از در بگذرید و از پله ها برید پایین و از کنار محفظه آشغال بگذرید و از در بعدی هم رد بشید. اینجا کمی جلوتر اشلی رو می بینید که زندانی شده. Shotgun رو آماده کنید و یه تیر بزنید تا اون دو تا گنده بک بیان طرفتون و بعد به سرشون شلیک کنید و نابودشون کنید. لطفا سریع برید به سمت اشلی تاسر و صدای ناهنجارش رو تموم کنه!!! حالا برگردید به سمت دری که در سمت راسته و ازش رد بشید و مواظب باشید چون اینجا چند نفر با اسلحه های خطرناکشون منتظرن و باید حسابشون رو برسید. حالا از پله ها برید پایین و آیتم های اطراف رو جمع کنید و از در بگذرید و برید جلو تا به یه اتاق کوچیک برای سوی بازی در مقابلتون برسید. بعد برگردید و وارد اتاقی که در سمت راستتونه بشید و برید جلو تا برسید به یکی از همون موجودات عجیب غریب و با Rifle و دوربین مخصوص حسابش رو برسید و بعد کلید رو بردارید و تمام آیتم های اتاق های اطراف رو جمع کنید و برید به دری که در انتهای راهرو می بینید و راه رو بگیرید برید تا به فروشنده برسید و بعد از آسانسور برید بالا و وارد برج مراقبت بشید تا دمو رو ببینید و بعد راه رو برگردید همه راهو تا برسید به اشلی.
با کلید در رو باز کنید و برید داخل تا دمو رو ببینید و پایان این مرحله.

Chapter 5 - 2
بهتره به اشلی بگید اینجا بایسته تا شما از در بگذرید و عده ای رو که منتظر ایستادن نابود کنید و بعد همراه اشلی راه رو برگردید و دمو رو ببینید و حالا شما ته زباله دونی هستید. سریع اهرم رو بکشید و در رو باز کنید و بعد از اهرم طرف دیگه رو بزنید تا در بسته بشه و بعد از رد شدن از در دوم با Rifle نشونه بگیرید و نابودش کنید. بعد همراه اشلی جعبه رو هل بدید و از پل رد بشید و دومین موجود رو هم نابود کنید و بعد جعبه بعدی رو هم کنار بزنید و از در عبور کنید.
همین اول راه یه گنده بک رو بزنید و بقیه رو هم نابود کنید و برید جلو و می رسید به یه مرحله مزخرف. بپرید پایین و ببینید اشلی به چی اشاره می کنه. بعد عده ای رو که نزدیک می شن بکشید و بهترین راه اینه صبر کنید خوب نزدیک بشن و بعد با شلیک Shotgun بفرستینشون وسط حوض مواد مذاب و از شرشون خلاص بشیدو بعد برید به اتاق کنترل و به اشلی بگید اهرم رو بکشه و خودتون مواظب باشید. و بعد سرانجام از در عبور کنید.
برید جلو و وارد اتاق سمت راست بشید و در انتهای اتاق دکمه رو فشار بدید و همونجا منتظر ورود موجود بشید و بکشیدش و بعد از اتاق خارج بشید و از در بگذرید و برید به اتاق سمت چپ و صبر کنید تا بعدی هم بیاد و بکشیدش و بعد به سمت در برید و اسلی رو بفرستید تا در رو باز کنه و بعد برای سیو برید به اتاق سمت راست و برگردید و به اشلی بگید یه طرف بایسته و خودتون طرف دیگه و به محض روشن شدن چراغ وسطی اهرم ها رو فشار بدید تا در باز بشه.
اینجا اشلی که تا اینجای کار جیغ و ویغش هوا بود می خواد براتون بولدوزر برونه!!!! برید پشت بولدوزر و مراقب باشید و در مسیر حواستون به پشت باشه و زمانی که بوق کامیون رو شنیدید بهش شلیک کنید که کامیون دوبار از عقب به سمتتون می یاد. بعد بولدوزر می ایسته و شما باید پیاده شید و برید اهرم طبق بالا رو فشار بدید. اینجا اصلا برای کشتن صبر نکنید و فقط سعی کنید راهتون رو باز کنید و به محض فشار دادن اهرم برگردید چون اشلی در خطره. به محض اینکه پایین بپرید دوباره بولدوزر راه می افته و حالا باید مراقب بالای سرتون هم باشید که اگه یه گرز به اشلی بخوره کارتون تمومه. خب به محض شنیدن صدای بوق و اشاره اشلی کامیونی رو که از جلو می یاد نشونه بگیرید و صبر کنید ببینید مردنی هستید یا نه!!!
حالا همراه اشلی وارد اتاق بعدی بشید و فروشنده اینجاست. بعد از این اتاق دمو رو ببینید .

Chapter 5 - 3
پشت پله ها یه مقدار طلا هست بردارید و بعد از پله ها برید بالا و از در بگذرید و از پله های سمت چپ برید پایین و پشت در منتظر بشید تا صدای وز وز نزدیک بشه و بعد درو محکم بکوبید تا هرکی پشتش بود نقش زمین بشه و بعد بکشینشون و از این قسمت رد بشید و اگه مثل من حوصله نداشتید راههای سمت چپ و راستتون رو بی خیال شید و از در مقابلتون عبور کنید.و از آسانسور برید بالا و حالا آماده اولین مبارزه تون با کراوزر بشید و بعد از این مرحله که با دخالت ایدا خطر از بیخ گوشتون می گذره برید پایین و از در سمت راست بیرون برید.حالا بعد از این در باید از میان لیزرها عبور کنید و بعد می رسید به صندلی مخصوص سدلر که نشستن روش کلی حاله!!! حالا از آسانسور پشت صندلی برید پایین و بعد از پله ها پایین برید و کمی جلوتر فروشنده رو ملاقات کنید و از در عبور کنید و جلوتر یه دمو ببینید و حالا شما داخل یه کابین هستید و بهترین اسلحه برای این مرحله یه Shotgun یا Magnom قوی هست.
که من همیشه از ترس اون قیافه نحس راهم رو توی کابین دوم گم می کنم!!!
خب فکر نمی کنم با وجود نقشه دیگه لازم باشه هی چپ راست راست چپ براتون توضیح بدم! پس می رسیم به آخرش که می پرید و قلاب رو می گیرید و می رسید به طرف دیگه و آیتم ها رو جمع می کنید و بعد باز گرفتار این روانی می شید! بهترین روش برای کشتن این دیوونه اینه که دور تخته سنگ یا دو در تونل بچرخید و بعد از طرف دیگه شلیک کنید تا گیج بشه و در زمانی که داره به سمت شما می چرخه با Rifle سرش رو نشونه بگیرید و بعد وقتی مثل وحشی ها چنگال هاشو در آورد بکشیدش به سمت بشکه ها و منفجرش کنید! از این راه بهتر بلد نیستم! از این مبارزه متنفرم! خب حالا مبارزه تموم شده و خلاص شدیم و می ریم به سمت در و ازش رد می شیم و ازلکان بالا می ریم و از در بعدی هم رد می شیم و اینجا یه کابین هست که می تونید باهاش برگردید و یه گیاه رو بردارید که بعضی مواقع اهمیت حباتی داره. حالا از پله حا برید بالا و از نردبان بالا برید.
اینجا می تونید از بالا یه بشکه رو منفجر کنید و همه شون رو بکشید و بعد بپرید پایین و آیتم ها رو جمع کنید و بعد در داخل چادر از نردبان برید پایین و کمی بالاتر فروشنده رو ملاقات کنید و بعد از نردبان برید بالا و از در عبور کنید و بعد برید جلو بپرید پایین و کمی جلوتر به زیباترین مبارزه رزیدنت اویلی بین کراوزر و لیون برسید. دمو رو ببینید و بعد سریع از پله ها بالا برید و در رو باز کنید و گیاه رو بردارید و از نردبان برید بالا و منتظر باشید. بهتون باید بگم که زیبایی این مبارزه به استفاده از چاقو هست و البته کارایی شما هم بیشتر می شه چون چند ضربه چاقو از یه خشاب اسلحه اثر بیشتری روی کراوزر داره. خب حالا کراوزر می پره بالا و شما چاقو رو در اولین فرصت بهش بزنید و صبر کنید تا تغییر جهت بده و دومین ضربه رو وارد کنید و بعد سومی و بعد کراوزر یه تارنجک می زنه و فرار می کنه. برید پایین و آیتم ها رو جمع کنید و از در بگذرید و پشت اولین دیوار کراوزر کمین کرده برید جلو و یه مبارزه رو آغاز کنید که گاهی اوقات با فشار دادن دکمه ها تبدیل به چند صحنه جالب می شه و کراوزر دوبار ه فرار می کنه. بپیچید سمت راست و بدون توقف برید جلو و به کراوزر که از اون بالا یه بمب پرت می کنه هیچ توجه نکنید و برید جلو تا برای بار سوم باهاش درگیر بشید و بعد از پشت بام بالا برید و بقیه آیتم ها رو جمع کنید و بعد برید به سمت پله ها و دمو رو ببینید. حالا سری برید به زیر سقف تا از گلوله ها در امان باشید و بعد چاقو بدست در یه گوشه منتظر باشید و بعد از گذراندن این قسمت هم کراوزر فرار می کنه و شما باید مجسمه سنگی رو ببرید روی سکو و اهرم رو فشار بدید تا در باز بشه و راه رو برگردید. کراوزر پشت دیوار منتظره. یه بار دیگه باهاش روبرو بشید و بعد اهرم رو فشار بدید و پایین بپرید. از کنار ربات های انفجاری به سرعت رد بشید یا از دور با اسلحه منفجرشون کنید اما زیاد طولش ندید جون بقیه پیداتون می کنن. از این راه که بگذرید کراوزر از بالای دیوار ازتون یه سوال می پرسه. جوابش رو بدید و بعد داخل بشید و از پله ها بالا برید و از پشت دیوار سمت راست لوح دوم رو هم بردارید و دمو رو ببینید. حالا شما باید سعی کنید کراوزر رو گیر بندازید و با چاقو پشت سرهم بهش ضربه بزنید تا مدام نقش زمین بشه و نتونه به سمتتون حمله کنه و بعد مبارزه تموم می شه. در باز می شه و شما باید بپرید پایین و لوح ها رو در محل خودشون بذارید و خارج بشید.

Chapter 5 - 4
این قسمت دیگه حالتون رو می گیره! مثل مور و ملخ می ریزن سرتون! مواظب گلوله های ارزشمندتون باشید!!! کمی جلوتر یه دمو می بینید و حالا Mike به کمکتون می یاد که خیلی خوبه و دو سه تا پایگاه رو براتون منفجر می کنه. حالا برید جلو و در چادر قایم بشید تا گلوله ها رد بشن و بعد برید پشت دیوار کمین کنید و بعد برید جلوتر و کماندار رو بزنید و بعد برگردید و از راه شیب دار پایین برید و یه سنگر کوچیک اون کنار هست همونجا بایستید و بقیه رو بکشید و اگه شانس بیارید مایک اینا رو براتون می کشه. بعد برید جلو م قفل در رو بشکنید و مواظب دینامیت های بالای سرتون باشید و بعد برید به سمت تونل و جلوتر مواظب گرزدارها باشید و بعد از نردبان بالا برید و آدم پشت مسلسل رو نفله کنید و بعد در داخل رو باز کنید و از پله ها پایین برید. خب اینجا باید سریع بدوید به طرف دیوار مقابلتون که نشانه اش هم اینه که یه بشکه همیشه اونجاست که همیشه هم خالیه ولی منم همیشه می شکنمش شاید یه چیزی توش باشه! حالا از همینجا چند نفری رو که می یان طرفتون بزنید و بعد سریع از پله ها بالا برید و سر بخورید طرف دیگه و با یه اسلحه قوی مثل Magnom این گنده هه رو نفله کنید تا خودتون نفله نشید! حالا برید پایین و اهرم رو فشار بدید و بپرید پایین و اول برید جلو و باز هم بپرید پایین و آیتم های داخل چادرها رو جمع کنید و برگردید بالا و از در عبور کنید.
سریع برید سمت راست پشت دیوار کوتاه و صبر کنید تا یه عده بیان و بعد از کشتن اینا برید به سمت سنگر وسطی و نیم خیز بشید و بعد برید جلو و همونجا بایستید تا بقیه هم جلو بیان و بعد از نابود کردنشون از پله ها بالا برید و اگه تونستید با Rifle کسی رو که پشت مسلسله بزنید که چه خوب وگرنه بدیوید و از راه سمت راست برید جلو تا برسید به یه شکاف کوچیک و داخلش بپرید و بشکه رو بشکنید و بعد بیایید بیرون و کسی رو که پشت این یکی سنگره بکشید و اگه مایک براتون نابودش کرد چه بهتر. بعد بپرید پایین و برید به سمت دیگه و از نردبان بالا برید و نفر بعدی رو هم نابود کنید و حالا فقط یکی مونده که باید برید پایین و بهش شلیک کنید تا نابود بشه و بعد هم اهرم های دو طرف رو بکشید تا در باز بشه و شما رد بشید. آخیش! چقدر سر و صدا بود اونور!!!
حالا برید جلو و یه دمو ببینید و مایک بیچاره حالا مرده باید انتقام مایک رو هم بگیرید! از در رد بشید و بپرید پایین و در اتاق بعدی دمو رو ببینید و بعد از این در و در بعدی هم رد بشید و حالا از پله ها پایین برید و آیتم ها رو بردارید و باز با Rifle یکی از اون موجودات رو بکشید و بعد از سکوی انتهای اتاق بالا برید و از در بگذرید و در سمت راستتون یه گیاه و یه جعبه هست برشون دارید و بعد برید جلو . من این مرحله رو همیشه به یه طریق حنده دار رد می کنم که براتون توضیح می دم. به سرعت می رم جلو و از کنار سنگرها رد می شم و می پرم اونطرف سنگر مقابل و از نردبان بالا می رم و به سمت اولین سوییچ می رم تا صحنه برداشتن کلید نشون داده بشه و بعد همونجا انقدر می کشمشون تا گنده بک همراه مسلسلش برسه حالا من می گم گنده بک اما اسمش J.J هستش! خب حالا می رم جلو ی نردبان تا اون بیاد طرفم و به محض اینکه می خواد شلیک کنه می پرم پایین و همینطور اونو دنبال خودم می کشم تا اون هی شلیک کنه به جای من بقیه رو بکشه!!!! بعدشم آخرش دور می زنم و کلید رو که روی زمین افتاده بر می دارم و می ذارم سر جاش و دکمه ها رو ممی زنم و در باز می شه منم فرار می کنم می گم جهنم که این گنده بک رو نکشتم! حالا هرکی دوست داره بکشتش من که تیر اضافی ندارم!!! این راه حل هم برای همین کمبود تیری که داشتم به ذهنم رسید!!!
حالا از در می گذریم و دمو رو می بینیم و بعد همراه اشلی فرار می کنیم. حالا از برید به انتهای راهرو و چند نفری رو که منتظرن بکشید و بعد برید جلو و وارد اتاق بشید و دمو رو ببینید .

The Final Chapter
اتاق رو ترک کنید و از در عبور کنید و حالا از فروشنده خریدهای آخرتون رو بکنید و باز هم می گم بی خود آر پی جی نخرید برید اون Mine Thrower رو Tune up کنید از همه چی بهتره. بعد برید پایین و دمو رو ببینید و حالا مبارزه!
این مبارزه با وجو اینکه آخریه خیلی آسونه. اول از کنار سدلر فرار کنید و برید به سمت دیگه و از سکو بالا برید و صبر کنید تا نزدیک بشه و بعد اهرم رو فشار بدید تا آهن ها بریزن سرش و بعد بپرید و چاقو رو توی چشمش کنید. اینکارو دوبار می تونید بکنید و دو تا بشکه هم ارید که می تونید منفجرش کنید و بعد از Mine Thrower استفاده کنید و سرانجام ایدا می یاد و آر پی جی تاریخی رو براتون پرت می کنه و خلاص!
حالا بعد از دیدن دمو که یه جورایی تکرار گذشته هاست! برگردید و همراه اشلی فرار کنید و سوار قایق بشید و از این مرحله هم که بگذرید دیگه به پایان بازی رسیدید! دمو رو با خیال راحت تماشا کنید و بعد صبر کنید تا در پایان بازی سیو بشه و تمام

نوع مطلب : :: راهنما های قدم به قدم و سیو ها وترینر ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نعمان
دوشنبه 5 آبان 1393
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
بنرهای ما:

رزیدنت اویل

همه چیز درمورد رزیدنت اویل

دوستان:

chris x jill

The Code Is Veronica